AGD-RTV

Sprzęt AGD-RTV w Twoim domu...

Producenci

Producenci sprzętu AGD i RTV starają się aby ich artykuły zostały jak najlepiej wypromowane. Nie chodzi tutaj o promocję dotycząca obniżenia cen towaru, ale o promocję w sensie marketingowym.

Producenci starają się, aby do możliwie jak największej ilości ludzi- potencjalnych klientów- dotarło możliwie jak najwięcej informacji (i to oczywiście tych pozytywnych informacji) o produktach, które wprowadzili, bądź właśnie wprowadzają na rynek. Jest to czysty handel- zachęcanie ludzi do kupowania sprzętów radiowo-telewizyjnych (RTV) i artykułów gospodarstwa domowego (AGD) ale przecież takie zachęcanie nie jest zwykłym ,,laniem wody", czy też okłamywaniem odbiorców.

Gdyby producenci mieli kłamać w swoich reklamach, po pierwszej fali sprzedaży ludzie zbuntowaliby się, że zakupione sprzęty RTV i AGD to w zupełności bezwartościowe rupiecie. Wniosek z tego jest taki, że choć producenci takiego rodzaju artykułów niejednokrotnie próbują ukryć minimalne wady produkowanych rzeczy, to tak naprawdę nie okłamują ludzi podczas ich promowania, bo gdyby tak było- skutek został wspomniany już wyżej. A przecież jak do tej pory ludzie nie buntują się ani odnośnie RTV ani odnośnie AGD. Miarą ich zadowolenia jest tylko to, jak dobrze wiedzie się danym producentom.

© 2007 Rtv-agd.media.pl- kopiowanie surowo wzbronione | Design by styleshout

AGD |  Kontakt

System reklamy Test